آثار - سینمایی

یافتن 84 اثر سینمایی

 
مامان
مامان (1399)

اگه می خوای مامان رو عوض کنی نمیشه ...قرار نیست کسی کسی رو عوض کنه .

مدت زمان :111 دقیقه

کارگردان : آرش انیسی

لاله
لاله (1399)

دختری ناخواسته درگیر یک مسابقه اتوموبیل رانی می شود و از آنجا که غرور و علاقه خاصی به رانندگی دارد از مسابقه پیروز بیرون می آید . این آغازی ست به ورود اولین زن راننده حرفه ای ایران به دنیای اتومبیل رانی حرفه ای که علیرغم درگیری ها و موانع بسیار ، او در آینده به قهرمانی کشور می رسد . این فیلم برگرفته از زندگی لاله صدیق می باشد .

مدت زمان :150 دقیقه

کارگردان : اسدالله نیک نژاد

کاکا
کاکا (1396)

" کاکا " داستان زندگی اسحاق 55 ساله است که برای کار به جنوب کشور سفر کرده در آنجا با دختری به نام مهتاب آشنا شده و او را به عقد خود درمی‌آورد . اسحاق برای عروسی دخترش به تهران می‌آید اما حال دختر مهتاب بد شده و آنها برای مداوا به تهران می‌آیند . در تهران پسر اسحاق با مهتاب آشنا شده و به او دل می بندد....

مدت زمان :81 دقیقه

کارگردان : علی سرآهنگ

متولد 65
متولد 65 (1394)

دختر و پسری جوان در رویای پولدار شدن خود را در شخصیت‌های مختلف اجتماعی جا می‌زنند و از این طریق می‌خواهند به خواسته‌های خود دست یابند در یکی از روزها به طور اتفاقی وارد یک ساختمان " برج " مجلل شده و همانند قبل ، خود را خریدار معرفی می‌کنند . اما این بار آن‌ها با حقیقتی دیگر روبرو می‌شوند.

مدت زمان :81 دقیقه

کارگردان : مجید توکلی

گیتا
گیتا (1394)

گیتا و همسرش حمید دل‌مشغولی‌های زندگی ساده خود را دارند . گیتا بعد از گذشت دو سه سال از رفتن پسرش به خارج از کشور هنوز به شدت دلتنگ است و دوری او را بر نمی‌تابد . فارغ از همه تدابیر و دلخوشی‌های ساده آنها سرنوشت تغییرات پیچیده و غیرمنتظره‌ای را برایشان رقم می‌زند.

مدت زمان :85 دقیقه

کارگردان : مسعود مددی