آثار - کامپیوتری دو بعدی

  • خانه
  • آثار کامپیوتری دو بعدی

یافتن 67 اثر کامپیوتری دو بعدی

 
فصل پریدن
فصل پریدن (1402)

داستان فیلم در مورد پرنده ای در قفس است که در انتظار فرصتی برای رهایی میگردد، اما ...

مدت زمان :6 دقیقه

کارگردان : شاهنگ کیانی رشید

پر
پر (1402)

پدر و پسری فقیر با شرط بندی روی خروس خود امرار معاش می‌کنند و وضعیت آنها هر روز بدتر می‌شودتا اینکه یک پیر مرد غیر عادی وارد زندگی آنها می‌شود و همه چیز تغییر می‌کند.اما نه آن طور که آنها انتظار دارند

مدت زمان :13 دقیقه

کارگردان : ، صادق جوادی

پتتیک
پتتیک (1402)

پیانیستی که پس از فروپاشی روانی دست به خلق اثر هنری می‌زند که هم شادی را به دیگران هدیه می‌دهد و هم باعث تولید شادی برای دیگران می‌شود.

مدت زمان :6:21 دقیقه

کارگردان : ، نرگس ذاکری

جیرفت
جیرفت (1402)

دختری در حال سفالگری است و نقش عقاب و مار را بر روی ظرف ایجاد میکند. از قاب دوربین نقش عقاب و مار بر روی سفال دیده میشود. با شنیدن صدای رعد و برق چشمانشان باز میشود و شروع به نزاع میکنند و این احساس که هر یک فضای زندگی دیگری را اشغال کرده و پروسه تبدیل حیوانات و انسان و در نهایت با شنیدن دوباره صدای رعد وبرق مار به آب زیرزمینی و عقاب به آب آسمانی که در افسانه های جیرفت میباشد تبدیل میشوند و در نهایت احساس میشود که ماهیت این دو حیوان یکی است. در حقیقت چرخه خلقت را نشان میدهد. در آخر ظرف سفالی را دوباره مشاهده می کنیم و کارگردان این موضوع را نشان میدهدکه کره زمین محل زندگی همه موجودات است.

مدت زمان :6:18 دقیقه

کارگردان : ، مرجان کشانی

آتل
آتل (1402)

مردراننده ای در یک جاده خاکی به کمک بازوی مکانیکی که بر روی کامیون قراردارد در حال تعویض تیرهای چراغ برق چوبی قدیمی با تیرهای بتنی جدید است که با پرنده ای که برروی یکی از تیرهای چوبی لانه دارد درگیر میشود و کار متوقف میشود . اما پس از اینکه از دشمنی و نزاع با پرندگان دست می کشد و لانه تخریب نمیشود کار تعویض به پیش میرود .

مدت زمان :5:27 دقیقه

کارگردان : ، مهدی صدیقی