آثار - رازآمیز

یافتن 27 اثر رازآمیز

 
لافاو
لافاو (1393)

دختر جوان به واسطه‎ی تأثیرات جنگ در موقعیتی کابوس‌گونه قرار می‌‏گیرد او تلاش می‏‌کند که از این کابوس بگریزد اما به کابوس دیگری وارد می‌‏شود.

مدت زمان :24 دقیقه

کارگردان : ایرج محمدی رزینی

گناه آخر
گناه آخر (1392)

زنی که از ازدواج اول خود یک بچه دارد و دادگاه سرپرستی او را به مادر نداده است برای ازدواج مجدد شرط کرده بچه‌دار نشود. حال که او، نا‌خواسته باردار است و شوهر دومش اجازه‌ی سقط نمی‌دهد آدرس قابله‌ای در روستا را برای سقط می‌گیرد در راه با پیر‌زنی برخورد می‌کند و در برف و بوران با هم همسفر می‌شوند‌. پیرزن سعی می‌کند زن را منصرف کند‌، در نهایت در جاده گیر می‌کنند و پیرزن رازی را به او می‌گوید و ناپدید می‌شود، او فاش می‌کند که همان پیر زن قابله است و به دلیل انجام سقط‌های بسیار نفرین شده و در این جاده سرگردان است و هیچ کس منتظرش نیست به جز مرگ.

مدت زمان :29 دقیقه

کارگردان : ، مهدی جوزایی ، الهام آقا لری ،

سلام بر فرشتگان
سلام بر فرشتگان (1391)

داستان از زبان دختربچه‌ای روایت می‌شود. مادر بزرگ مهربان او در خواب بدنبال شوهر مرحومش رفته و دچار سانحه می‌شود‌، در بیمارستان فرشته مرگ وزندگی بر سر بردن یا نگه داشتن او جدال می‌کنند‌، دختر با دعا کردن، ماموریت فرشته مرگ را تغییر داده و مادر بزرگ خود را از بیماری سختی نجات می‌دهد.

مدت زمان :92 دقیقه

کارگردان : ، فرزاد اژدری

آقای هنرپیشه
آقای هنرپیشه (1391)

یک بازیگر در صحنه‌ایی از فیلم اشتباهاً مورد اصابت گلوله قرار می‌گیرد و به کما می‌رود. در این مدت مکاشفات هذیان گونه‌ای دارد و به ظلم‌هایی که به همسر خود و دختر دیگری داشته آگاه می‌شود راننده سرویس به او کمک می‌کند‌، بعد از بهبودی او سعی می‌کند گذشته خود را جبران نماید گرچه همه چیز قابل جبران نیست.

مدت زمان :79 دقیقه

کارگردان : ، سعید اسدی

قی قو
قی قو (1390)

مردی در بیابان به دنبال گنج می‌گردد، متوجه پرنده‌ای (قی قو) می‌شود و به دنبال او رفته پس از پیدا کردن آشیانه او، گنج خود را آنجا می‌یابد.

مدت زمان :15 دقیقه

کارگردان : ، ایرج محمدی رزینی