آثار - مهیج و نمایشی

  • خانه
  • آثار مهیج و نمایشی

یافتن 8 اثر مهیج و نمایشی

 
لاله
لاله (1399)

دختری ناخواسته درگیر یک مسابقه اتوموبیل رانی می شود و از آنجا که غرور و علاقه خاصی به رانندگی دارد از مسابقه پیروز بیرون می آید . این آغازی ست به ورود اولین زن راننده حرفه ای ایران به دنیای اتومبیل رانی حرفه ای که علیرغم درگیری ها و موانع بسیار ، او در آینده به قهرمانی کشور می رسد . این فیلم برگرفته از زندگی لاله صدیق می باشد .

مدت زمان :150 دقیقه

کارگردان : اسدالله نیک نژاد

امید
امید (1388)

مردی که یک سال است از خانواده خود فرار کرده است‌، بعد از چندمین خودکشی ناموفقش دوباره با خانواده اش رو به رو می‌شود و مشکلات گذشته سرباز می کند.

مدت زمان :9 دقیقه

کارگردان : ، مهدی عباسلو

تابلو
تابلو (1386)

پیرمرد نقاش قصد دارد آخرین تابلوی نقاشی را برای خودش بکشد و آن را نفروشد، اما بعد از اتمام تابلو دختر همسایه اتفاقی تابلو را دیده و مسرانه آن را می‌خواهد. پیرمرد، که تنها همین تابلو برایش مانده و مابقی عمرش را فروخته‌، مقاومت می‌کند. اما در نهایت تابلو را به دختر می‌دهد و به حال خود می‌گرید.

مدت زمان :21 دقیقه

کارگردان : ، علیرضا طالب زاده

درمیان ابرها
درمیان ابرها (1386)

"مالک" پسر نوجوانی است که در مرز ایران و عراق با چرخ دستی بار مسافران را حمل می‌کند. او‌، یک مرتبه بار "نورا" را برایش به مقصد رسانده و انتظار می‌کشد تا اورا دوباره در آنجا ببیند‌. نورا همراه پدر بزرگش برای تحویل گرفتن جسد فرزندشان به مرز ایران می‌آیند. مالک با آنان همراه می‌شود. در این میان دلبستگیش به نورا روز به روز بیشتر می‌شود.نورا به عراق باز می‌گردد. مالک چشم به راه بازگشت اوست تا اینکه نامه‌ای به دست مالک می‌رسد، که نورا از او خواسته که دختر بچه مردی را که هنگام عزیمت به ایران در پاسپورت ثبت نشده مجددا به عراق بازگرداند. مالک نیز در عبور دختر بچه از مرز کمک می‌کند.مالک همچنان تشنه دیدار نوراست اما مدتی از او بی خبر می‌ماند‌، تا اینکه متوجه می‌شود به مشهد رفته است. در این حین پلیس مدارکی بر مجرم بودن نورا میابد. مالک به مشهد می‌رود در هتل محل اقامت با نورا ملاقات می‌کند. نورا ماهیت خود و وضعیت اسفناک زندگیش را برای مالک شرح می‌دهد. مالک به نورا هشدار می‌دهد که اگر از مرز ایران بازگردد دستگیر خواهد شد. عشق بیش از حد سبب می شود نورا را راهنمایی کند تا به صورت قاچاق از ایران خارج شود. مالک ، او را برای همیشه ترک می‌کند.

مدت زمان :82 دقیقه

کارگردان : ، سید روح الله حجازی

سایه‌های روبرو
سایه‌های روبرو (1385)

نامه‌ای از سوی "سارا کرمی" به دکتر "برومند" می‌رسد که به خاطر کمک‌هایش در گذشته او را به یک مهمانی جشن دعوت کرده است. دکتر و زنش سایه به آنجا می‌روند اما به زودی متوجه می‌شوند که این یک مهمانی چهار نفره است که طی آن با پیگیری‌های سارا تمام افراد حاضر در جلسه خیانتکار معرفی می‌شوند.

مدت زمان :20 دقیقه

کارگردان : ، مصطفی جلالی فخر