آثار - ماجراجویی

یافتن 10 اثر ماجراجویی

 
جایی میان صخره ها
جایی میان صخره ها (1400)

ابراهیم و ایلما خواهر و برادری هستند که گله گوسفند خود را به کوهستان می برند و در راه طی حادثه ای ابراهیم در گودالی سقوط می کند و ایلما مجبور می شود از گله مراقبت کند .

مدت زمان :80 دقیقه

کارگردان : مختار عبداللهی

بی خوابی
بی خوابی (1393)

گروهی حفار، برای بدست آوردن آثار قدیمی اقدام به حفاری می‌کنند و در نهایت به دست نیروهای انتظامی گرفتار می‌شوند.

مدت زمان :95 دقیقه

کارگردان : ، محمد جعفر باقری نیا

آقای هنرپیشه
آقای هنرپیشه (1391)

یک بازیگر در صحنه‌ایی از فیلم اشتباهاً مورد اصابت گلوله قرار می‌گیرد و به کما می‌رود. در این مدت مکاشفات هذیان گونه‌ای دارد و به ظلم‌هایی که به همسر خود و دختر دیگری داشته آگاه می‌شود راننده سرویس به او کمک می‌کند‌، بعد از بهبودی او سعی می‌کند گذشته خود را جبران نماید گرچه همه چیز قابل جبران نیست.

مدت زمان :79 دقیقه

کارگردان : ، سعید اسدی

مهمانی زیر آب
مهمانی زیر آب (1389)

یک زن و شوهر روز عید برای یافتن گنج به کنار مرداب می‌روند و مادر پسر که ساکن همان اطراف است به دلیل نگرانی پیش آنها می‌ماند در نهایت با گروهی نا شناس درگیر می‌شوند و هر دو کشته شده درون مرداب به زیر آب می‌روند.

مدت زمان :15 دقیقه

کارگردان : ، بابک امینی

شب حورا
شب حورا (1386)

شب حورا قصه همسر شهید مفقودالاثری است که در جاده‌ای گرفتار پسر و دختری نامتعادل شده و درگیر خشونت آنان می‌شود و او را در منبع آبی محبوس می‌کنند. خانواده زن مستمراً پیگیر یافتن وی هستند. در این حین مرد روانی با پرتاب خود از کوه خودکشی می‌کند و از آنسو با استقامت و تلاش زن و یک معجزه (که از ناحیه همسر شهیدش صورت می‌گیرید) از گرفتاری در منبع آب رهایی می‌یابد و به آغوش خانواده باز می‌گردد.

مدت زمان :86 دقیقه

کارگردان : ، شهاب ملت خواه