آثار - اکشن

یافتن 4 اثر اکشن

 
2888
2888 (1400)

2888 روایتگر 8 سال دلاوری قهرمانان نیروی هوایی ارتش ایران در نبرد با دشمن بعثی است .

مدت زمان :100 دقیقه

کارگردان : کیوان علی محمدی علی اکبر حیدری

لاله
لاله (1399)

دختری ناخواسته درگیر یک مسابقه اتوموبیل رانی می شود و از آنجا که غرور و علاقه خاصی به رانندگی دارد از مسابقه پیروز بیرون می آید . این آغازی ست به ورود اولین زن راننده حرفه ای ایران به دنیای اتومبیل رانی حرفه ای که علیرغم درگیری ها و موانع بسیار ، او در آینده به قهرمانی کشور می رسد . این فیلم برگرفته از زندگی لاله صدیق می باشد .

مدت زمان :150 دقیقه

کارگردان : ، اسدالله نیک نژاد

قفس طلایی
قفس طلایی (1391)

میر فرزند کوچک خانواده ایزدی است که به امید کسب موفقیت‌های بیشتر به آمریکا فرستاده می‌شود ولی پس از چندی به دلیل بروز اختلافاتی رابطه او با خانواده قطع می‌شود. منصور برادر بزرگتر او برای بازگرداندنش به آمریکا می‌رود، اما متوجه می‌شود که او در پی درگیری با گروه‌های تبهکار کشته شده است‌. او به کمک دوستان برادرش و پلیس موفق می‌شود گروه تبهکاران را متلاشی کند و به کشور باز گردد‌.

مدت زمان :98 دقیقه

کارگردان : ، محمد زرین دست

گیرنده
گیرنده (1390)

رئس جمهور به شهر جیرف می‌رود و مردم شهر نامه‌های خود را به بخشداری می‌برند تا به دست رئیس‌جمهور برسد‌. صمد که راننده یک شرکت رب سازی است از طرف خواهر‌زاده خود که در بخشداری است مامور می‌شود نامه‌ها را به فرودگاه برساند‌. صاحب کارخانه متوجه می‌شود کارکنان که حقوق آنها عقب افتاده است به روئیس‌جمهور نامه نوشته‌اند. با صمد تماس می‌گیرد که به کارخانه بیاید و می‌گوید نامه کارمندان رابه او بدهد، صمد قبول نمی‌کند و فرار می‌کند. پسر کارخانه‌دار او را تعقیب می‌کند ولی موفق به گرفتن وی نمی‌شود‌. از سوی دیگر مسئولین بخشداری که نگران شده‌اند به وسیله هلکوپتر موفق می‌شوند صمد را یافته و نامه‌ها را تحویل بگیرند.

مدت زمان :92 دقیقه

کارگردان : ، مهرداد غفارزاده