آثار - داستانی کوتاه

  • خانه
  • آثار داستانی کوتاه

یافتن 270 اثر داستانی کوتاه

 
باران
باران (1394)

مرد زارع به علت خشکسالی از روستا به شهر مهاجرت می کند اما آنجا را مناسب زندگی نمی بیند.

مدت زمان :20 دقیقه

کارگردان : علی فردی

در خود
در خود (1394)

شادی ، دختربچه ای در دوره ابتدایی است که به دلیل بیماری اوتیسم در برقراری ارتباط با اطرافیان و در مدرسه دچارمشکل می شود . در ابتدا خانواده نمی تواند واقعیت را بپذیرد ، اما کم کم مادر راضی می شود تا شادی در مدرسه مخصوص این نوع کودکان تحصیل کند . فیلم تلاش می کند تصاویری از ذهنیت کودک ارائه کند .

مدت زمان :23 دقیقه

کارگردان : ، علیرضا محمودزاده

جای منو توی اتاق بنداز
جای منو توی اتاق بنداز (1394)

خانواده ای در سوگ از دست دادن فرزندش است و سومین شب وفات اوست . پدر ، مادر ، برادر ، خواهر و زن و فرزند خردسالش دور هم هستند . امیرعلی چند روزی ست همسر برادرش را سر خاک می برد و این شائبه ای ایجاد کرده تا مادر همسر از مادر متوفی بخواهد که برای ماندن همسر متوفی در خانواده فکری بکند و این امر واکنش مادر را در پی دارد.

مدت زمان :15 دقیقه

کارگردان : ، امیر توده روستا

بیماری
بیماری (1394)

بیماری عجیبی در شهر فراگیر شده است . مردی تلاش می کند همسرش را از این بیماری نجات دهد . هر کس دچار این بیماری می شود سایه ندارد و به همین خاطر فورا شناخته می شود .همسر او به خاطر اینکه او نیز بیمار نشود از او کناره گیری می کند. مرد که نگران است از دور مراقب اوست . بالاخره او نیز دچار این بیماری می شود و این موضوع باعث خوشحالی اوست زیرا او را از تنهایی نجات می دهد

مدت زمان :20 دقیقه

کارگردان : ، میلاد ستوده ، سجاد ستوده

طبق عادت همیشگی
طبق عادت همیشگی (1394)

مادر پرهام او را به خانه مادربزرگش می فرستد و مشکل بین خود و همسرش را از مادر پنهان می کند. پرهام اما نمی خواهد در خانه باشد و اصرار دارد با پدرش به استادیوم فوتبال برود . خروج ناگهانی او از خانه مادربزرگ با پنهان کاری پدر و مادرش منجر به حادثه ای می شود که ریشه در دروغ دارد.

مدت زمان :26 دقیقه

کارگردان : ، محمد حمزه ای