آثار - شکار

یافتن 7 اثر شکار

 
قلمرو سلطان
قلمرو سلطان (1395)

محیط بانی که در فرودگاه هم شغل شکارچی روی باند را دارد. این مرد عاشق پرنده‌هاست.

مدت زمان :17 دقیقه

کارگردان : روح الله مولوی

پرندگان  بی پایان
پرندگان بی پایان (1395)

هر ساله بیش از یک میلیون پرنده مهاجر وارد استان گلستان می‌شوند اما با وجود قوانین حساب نشده در مورد شکار و استفاده بی رویه از سموم و کود و همچنین تخریب زیستگاه آنها واقعا چه تعدادی از این پرنده ها به سرزمین شان بازمی‌گردند.

مدت زمان :51 دقیقه

کارگردان : ، رامین ندافی

شکارچی
شکارچی (1394)

ضمن گفتگو با شکارچیان و مرور تصاویر آرشیوی مربوط به شکار غیرمجاز و اعمال غیرانسانی که برخی نسبت به حیات وحش روا داشته اند ، به بازنمایی شکارچیانی می پردازد که از شکار دست کشیده و راجع به علل و انگیزه های خود سخن می گویند.

مدت زمان :44 دقیقه

کارگردان : ، کتایون جهانگیری

آهوان
آهوان (1391)

محیط‌بانی مسئول حفاظت از آهوان می‌شود و با کمک از امام هشتم(ع) قسم به حفظ جان آنها می‌خورد و به معرفی "سرخ آباد" مرکز نگهداری آهوان شمال غرب ایران می‌پر‌دازد.

مدت زمان :8 دقیقه

کارگردان : ، جواد بزرگمهر

لذت کشتن
لذت کشتن (1381)

این فیلم با صحنه‌هایی از جنگل و مرد جنگل‌بانی که در جنگل مشغول انجام کارش است آغاز می‌شود این جنگل در استان مازندران محل زندگی پرنده‌ای به نام "ابیا" است که بسیار تند پرواز می‌کند و مورد علاقه شکارچیان ماهر است‌. خارجیان‌ شکارچی با گرفتن مجوز از سازمان حفاظت محیط زیست می‌توانند برای شکار اقدام کنند‌.‌ مرد جنگلبان نیز به عنوان راهنما همراه آنها فرستاده می‌شود‌. صحنه‌هایی مختلف از شکار پرنده و سگ‌های شکاری دیده می‌شود تا زمانی که آنها از شکار باز می‌گردند و صحبت از گوشت کمیاب این پرنده و لذیذ بودن آن می‌کنند‌.‌

مدت زمان :19 دقیقه

کارگردان : ، علی‌محمد قاسمی