آثار - روان شناسی و حوزه های مربوط به آن

  • خانه
  • آثار روان شناسی و حوزه های مربوط به آن

یافتن 21 اثر روان شناسی و حوزه های مربوط به آن

 
پروژه ازدواج
پروژه ازدواج (1398)

فیلم در مورد مطرح شدن پیشنهاد ازدواج در یک مرکز نگهداری به نام سرای احسان از بیماران اعصاب و روان است که با مخالفت‌ها و مشکلات زیادی روبرو می‌شود.

مدت زمان :79 دقیقه

کارگردان : عطیه عطارزاده حسام الدین اسلامی

روابط خانوادگی
روابط خانوادگی (1397)

فیلم به روابط و شرایط ویژه و خاص حاجی بابا ( پدرخانواده ) و فرزندانش می پردازد . این مستند واجد رویکردهای روانشناسانه است .

مدت زمان :77 دقیقه

کارگردان : ، ناصر ضمیری

پدرم ایران ، مادرم ایران
پدرم ایران ، مادرم ایران (1395)

این مستند تلاش می‌کند با معرفی چندتن از شهدایی که از میان کودکان پرورشگاه به جبهه رفته اند به واکاوی انگیزه‌ها و حواشی این موضوع بپردازد.

مدت زمان :49 دقیقه

کارگردان : ، رضا عاطفی

صد و سه روز
صد و سه روز (1394)

زندگی سه زندانی که به جرم کیف قاپی محبوس هستند .
* ناصر قهرمان چند دوره اتومبیل رانی کشور که محکوم به 12 سال حبس بوده اما یک سال ماند به اتمام محکومیتش اقدام به فرار می کند و به همین دلیل 10 سال حبس به محکومیتش اضافه می گردد. او می خواهد پس از آزادی آخرین خلاف خود را انجام دهد تا به واسطه آن به خوشبختی که از نظر او زندگی در یک کشور پیشرفته بر روی یک قایق است برسد و یا کشته شود.
* فرزاد پسر بسیار جوانی که اولین حضور خود در زندان را تجرب می کند و به شدت از محیط اطراف خود می ترسد . او که دلیل خلاف کاری خود را فقر و بیماری مادرش عنوان می کند در انتظار حکم خود به سر می برد.
*حسین که حکم ابد دارد و 15 سال است در زندان به سر می برد او که برادر خود را نیز در کنار خود دارد در سال 85 مبتلا به بیماری ایدزشده و امیدوار است به واسطه بیماری خاص خود بتواند حکم عدم تحمل محکومیت کیفری بگیرد و ازاد شود اما در پایان انتظار خسته شده و به فکر خودکشی افتاده است.

مدت زمان :65 دقیقه

کارگردان : ، مهدی بخشی مقدم

خیلی خیلی محرمانه
خیلی خیلی محرمانه (1394)

یک مهندس صنایع و یک استاد دانشگاه تصمیم می‌گیرند برای مقابله با افسردگی جامعه دست به انتشار یک مجله طنز و کاریکاتور بزنند . در ادامه ما با چگونگی موضوع یابی و انتشار مجله و فراز و فرودهای آن آشنا می‌شویم.

مدت زمان :50 دقیقه

کارگردان : ، محمدرضا مقدسیان