آثار - سینمایی

یافتن 82 اثر سینمایی

 
کاکا
کاکا (1395)

" کاکا " داستان زندگی اسحاق 55 ساله است که برای کار به جنوب کشور سفر کرده در آنجا با دختری به نام مهتاب آشنا شده و او را به عقد خود درمی‌آورد . اسحاق برای عروسی دخترش به تهران می‌آید اما حال دختر مهتاب بد شده و آنها برای مداوا به تهران می‌آیند . در تهران پسر اسحاق با مهتاب آشنا شده و به او دل می بندد....

مدت زمان :81 دقیقه

کارگردان : علی سرآهنگ

متولد 65
متولد 65 (1394)

دختر و پسری جوان در رویای پولدار شدن خود را در شخصیت‌های مختلف اجتماعی جا می‌زنند و از این طریق می‌خواهند به خواسته‌های خود دست یابند در یکی از روزها به طور اتفاقی وارد یک ساختمان " برج " مجلل شده و همانند قبل ، خود را خریدار معرفی می‌کنند . اما این بار آن‌ها با حقیقتی دیگر روبرو می‌شوند.

مدت زمان :80 دقیقه

کارگردان : مجید توکلی

گیتا
گیتا (1394)

گیتا و همسرش حمید دل‌مشغولی‌های زندگی ساده خود را دارند . گیتا بعد از گذشت دو سه سال از رفتن پسرش به خارج از کشور هنوز به شدت دلتنگ است و دوری او را بر نمی‌تابد . فارغ از همه تدابیر و دلخوشی‌های ساده آنها سرنوشت تغییرات پیچیده و غیرمنتظره‌ای را برایشان رقم می‌زند.

مدت زمان :85 دقیقه

کارگردان : مسعود مددی

نمره 4
نمره 4 (1394)

دو سال است پدر ادهم از دریا به خانه باز نگشته، دایی ادهم برای خواهرش خواستگاری پیدا کرده که خواهر و دو پسرش سرو سامان بگیرند. ادهم که 12 سال بیشتر ندارد فکر می‌کند پدرش زنده است و به همین دلیل مانع ازدواج مادرش می‌شود و هر روز کار می‌کند تا خودش خرج خانه را تامین کند ، از بستنی فروشی گرفته تا پاک کردن ماهی اما هرچه تلاش می‌کند کفاف خرج خانه را نمی‌دهد، لذا تصمیم می‌گیرد با توجه به توانایی که در حبس نفس در زیر آب دارد، به قاچاقچیان برای رد کردن کارتن‌ها از گشت پلیس روی آب کمک کند. اما پس از انجام کار، قاچاقچی او را کتک زده و سهم کمی به او می‌دهد. ادهم که آخرین امیدش برای یافتن پدرش را با ، بازگشت ناخدا از سفری دوراز دست می‌دهد. با ازدواج مادرش موافقت کرده و خود با پیشنهاد دایی اش برای کار، راهی شهر دیگری می‌شود.

مدت زمان :90 دقیقه

کارگردان : مهران ملکوتی

ناهید
ناهید (1393)

ناهید که با داشتن یک فرزند از همسر معتادش جداشده سعی می‌کند ضمن حفظ حضانت فرزندش با شرایط جدید زندگی خود کنار بیاید.

مدت زمان :104 دقیقه

کارگردان : آیدا پناهنده