آثار - انیمیشن

یافتن 139 اثر انیمیشن

 
هبوب
هبوب (1399)

پدر و دختری در حال زندگی روزمره هستند که چیزهایی در اطراف آنها پدید می‌آید و چیزهایی محو می‌شود و در آخر خود آنها هم محو می‌شوند.

مدت زمان :9 دقیقه

کارگردان : مهسا سامانی

خانه صورتی
خانه صورتی (1399)

کاراکتری که به خاطر گستردگی رسانه ها دچار مشکلات هویتی شده و حتی ظاهر خود را فراموش کرده و صرفا از کاراکترهای رسانه ای تقلید می کند و شیوه زندگی اش بر پایه تقلید بنا نهاده شده است .

مدت زمان :6 دقیقه

کارگردان : نازیلا رجائیه

عقل سرخ
عقل سرخ (1399)

داستان این انیمیشن بر اساس رساله عقل سرخ شیخ شهاب الدین سهروردی ست . پرنده ای در آسمان پرواز می کند و در کنار چشمه ای اسیر می شود . ده مرد او را می گیرند و در چرخشی پرنده تبدیل به انسان می شود با زنجیرهایی که به آسمان رفته است . مرد در راه با پیری فرزانه و نورانی ملاقات می کند که راه را به او نشان می دهد . بعد از مسیری صعب و دشوار با سیمرغ همراه می شود .

مدت زمان :7 دقیقه

کارگردان : حسین مرادی زاده

بهشت
بهشت (1399)

داستان با تلاش روباهی برای شکار یک کلاغ شروع می شود . روباه با شکست خوردن در شکار کلاغ از اسلحه استفاده می کند و کلاغ را می خورد . روباه با خوردن کلاغ دجار دل درد می شود و تغییر می کند و بال در می آورد . یک انسان گرگ نما در جنگل به دنبال شکار است که روباه بالدار را می بیند و قصد شکار او را می کند .

مدت زمان :7 دقیقه

کارگردان : مجیدرضا عیوضی

من ایرانی ام
من ایرانی ام (1399)

کودکی در منطقه ای از ایران به دنیا می آید . با کودک همراه می شویم و همراه با رشد کودک با فرهنگ و آداب و موسیقی مناطق مختلف ایران آشنا می شویم .

مدت زمان :9 دقیقه

کارگردان : علیرضا کاویان راد