آثار - خانواده

یافتن 154 اثر خانواده

 
جاهای خالی پر شود
جاهای خالی پر شود (1399)

این مستند برشی از زندگی دختربچه 10 ساله را نشان می دهد که پدر و مادرش جدا شده و هر کدام دوباره ازدواج کرده اند . که در نتیجه او نزد پدربزرگ و مادربزگ مادری اش زندگی می کند . با وجود محبت بی دریغ آنها ، دچار وضعیتی پیچیده است که او را ناگزیر به انتخاب های دشوار می کند . او میان پدر و مادر و درگیری های اجتناب پذیر آنها معلق است .

مدت زمان :83 دقیقه

کارگردان : عطیه زارع آرندی

مامان
مامان (1399)

اگه می خوای مامان رو عوض کنی نمیشه ...قرار نیست کسی کسی رو عوض کنه .

مدت زمان :111 دقیقه

کارگردان : ، آرش انیسی

خالدار
خالدار (1399)

عباس بیرامی فرزند سوم خانواده ای موفق است . بدرفتاری پدر و معلم او را به سمت اعتیاد سوق می دهد . عباس چگونگی طی کردن این مسیر و بازگشت به سوی سلامتی اش را برای محسن که درگیر اعتیاد است تعریف می کند .

مدت زمان :62 دقیقه

کارگردان : ، حامد سعادت

فرزندان خونیار
فرزندان خونیار (1398)

در روستایی در استان چهامحال و بختیاری دو خواهر به نام های گل طلا 80 ساله و بی طلا 71 ساله و دو برادر به نام های علیار 76 ساله و علیدار 68 ساله زندگی می کنند . هیچکدام از این خواهر و برادر ازدواج نکرده اند و به همین دلیل اهالی روستا با آنها ارتباطی ندارند . این چهار نفر در حاشیه روستا و در انزوا و بدون هیچ امکانات رفاهی به زندگی شان ادامه می دهند .

مدت زمان :40 دقیقه

کارگردان : ، آرمان قلی پور دشتکی

چشم ها و دست ها
چشم ها و دست ها (1398)

روایتی مستند از زندگی یک زوج میانسال. آنها بر این باورند که هر دوی آنها یک نفر هستند . مرد نابینا و همسر وی از دو دست معلول می باشد. یکی چشم است برای دیگری و آن دیگری دست است برای او . روایتی عاشقانه از سختکوشی این زوج برای زیستن.

مدت زمان :57 دقیقه

کارگردان : ، پناه بر خدا رضایی