آثار - تلفیق شخصیت های انیمیشنی با فیلم زنده

  • خانه
  • آثار تلفیق شخصیت های انیمیشنی با فیلم زنده

یافتن 5 اثر تلفیق شخصیت های انیمیشنی با فیلم زنده

 
هیولای بادگیر
هیولای بادگیر (1399)

مرد ماهیگیری پس از بازگشت از دریا به ساحل، تور ماهیگیری خود را کنار دیواری می‌گذارد. هیولایی که با باد و از طریق بادگیر به روی دیوار آمده بود، مسغول خوردن ماهی‌های داخل توری می‌شود و درگیری هیولا و مرد ماهیگیر از آنجا شروع می‌شود.

مدت زمان :5 دقیقه

کارگردان : حسن توکلی آبندانسری

پسر دریا
پسر دریا (1397)

زن و شوهری بعد از از دست دادن کودک خود دچار سردی روابط می‌شوند . مرد تصویر متحرک کودک خود را بر روی دیوار تصور می‌کند و با آن زندگی می‌کند . اختلاف آنها شدید می‌شود و تصویر کودک را از دیوار ذهنی خود پاک می‌کند .

مدت زمان :10 دقیقه

کارگردان : ، عباس جلالی یکتا

سینک
سینک (1397)

سینک روایتی استعاری از واژه عشق و مرگ است . زن و مردی به شکل ته مانده قهوه از در فنجان درون سینک بیرون می‌آیند و به چاه می‌روند.

مدت زمان :3 دقیقه

کارگردان : ، محبوبه کلایی

زمین من
زمین من (1386)

کودکی در مهد کودک مشغول تماشای تصاویر کودکانه بر روی دیوار است ناگهان چشمش به اسباب بازی کره زمین می‌افتد. در همان زمان سه هواپیما به شهر حمله می‌کنند و مهدکودک مورد اصابت بمب‌ها قرار می‌گیرد و در نهایت کودک از ناحیه دست مجروح می‌شود

مدت زمان :4 دقیقه

کارگردان :

تضاد
تضاد (1384)

تضاد در این اثر انیمیشن، تصویری سیاه و سفید از سطح آب را که با امواج ملایم در تلاطم است می‌بینیم که گاهی نزدیک می‌آید و گاهی دور می‌شود و در برخی جاها سطح آب به رنگ آبی می‌شود و یا مرزی با رنگ آبی پیدا می‌کند.

مدت زمان :13 دقیقه

کارگردان : ، محمد رضا تهامی نژاد