آثار - ماجراجویی

یافتن 9 اثر ماجراجویی

 
بی خوابی
بی خوابی (1393)

گروهی حفار، برای بدست آوردن آثار قدیمی اقدام به حفاری می‌کنند و در نهایت به دست نیروهای انتظامی گرفتار می‌شوند.

مدت زمان :95 دقیقه

کارگردان : محمد جعفر باقری نیا

آقای هنرپیشه
آقای هنرپیشه (1391)

یک بازیگر در صحنه‌ایی از فیلم اشتباهاً مورد اصابت گلوله قرار می‌گیرد و به کما می‌رود. در این مدت مکاشفات هذیان گونه‌ای دارد و به ظلم‌هایی که به همسر خود و دختر دیگری داشته آگاه می‌شود راننده سرویس به او کمک می‌کند‌، بعد از بهبودی او سعی می‌کند گذشته خود را جبران نماید گرچه همه چیز قابل جبران نیست.

مدت زمان :79 دقیقه

کارگردان : ، سعید اسدی

مهمانی زیر آب
مهمانی زیر آب (1389)

یک زن و شوهر روز عید برای یافتن گنج به کنار مرداب می‌روند و مادر پسر که ساکن همان اطراف است به دلیل نگرانی پیش آنها می‌ماند در نهایت با گروهی نا شناس درگیر می‌شوند و هر دو کشته شده درون مرداب به زیر آب می‌روند.

مدت زمان :15 دقیقه

کارگردان : ، بابک امینی

شب حورا
شب حورا (1386)

شب حورا قصه همسر شهید مفقودالاثری است که در جاده‌ای گرفتار پسر و دختری نامتعادل شده و درگیر خشونت آنان می‌شود و او را در منبع آبی محبوس می‌کنند. خانواده زن مستمراً پیگیر یافتن وی هستند. در این حین مرد روانی با پرتاب خود از کوه خودکشی می‌کند و از آنسو با استقامت و تلاش زن و یک معجزه (که از ناحیه همسر شهیدش صورت می‌گیرید) از گرفتاری در منبع آب رهایی می‌یابد و به آغوش خانواده باز می‌گردد.

مدت زمان :86 دقیقه

کارگردان : ، شهاب ملت خواه

گره
گره (1385)

پیرزنی از مینی‌بوس پیاده می‌شود و مسیری طولانی را در برف طی می‌کند و به نزدیکی درختی می‌رسد‌، او نذر کرده که هر پنج‌شنبه یگ گره به این تک درخت ببندد‌. پیرمردی که خواستگار اوست در آنجا منتظر است‌. پیرزن ابتدا سر ناسازگاری می‌گذارد اما بالآخره زیر درخت می‌نشیند. پیرمرد به او می‌گوید که بیاید و با او زندگی کند‌. به او پیشنهاد مهریه و ماشین و اسب و خانه و... می‌دهد. بالآخره پیرزن رضایت می‌دهد‌. آن‌دو متوجه می‌شوند که گره‌ای که پیرزن قبلاً به درخت زده باز شده است‌. پیر‌مرد به درخت دخیل می‌بندد و دست زن را می‌گیرد و با هم در برف دور می‌شوند .‌او آرزو می‌کند که بچه‌های‌شان اجازه دهند با هم زندگی کنند.

مدت زمان :10 دقیقه

کارگردان : ،