آثار - ترکیبی

یافتن 223 اثر ترکیبی

 
گیسلو
گیسلو (1400)

این فیلم درباره زنی به نام زهراست که تلاش می‌کند همسر افغانی خود، جان محمد را که ۵ سال پیش او و بچه هایش را رها کرده پیدا کند. او می‌خواهد از دادگاه حکم طلاق خود را قطعی کند و برای دو پسرش شناسنامه بگیرد، اما در این مسیر هیچ خبری از همسرش ندارد .

مدت زمان :59 دقیقه

کارگردان : محمد صادق اسماعیلی

خروج ممنوع
خروج ممنوع (1400)

خروج ممنوع فیلم جستاری است درباره تاثیر پاندمی کووید 19 ( کرونا ) بر زندگی فردی ، درونی و روانی انسان معاصر . روایتی است شخصی و فردی از موضوعی جهانی .

مدت زمان :56 دقیقه

کارگردان : ، علی همراز

ایستوود
ایستوود (1399)

فیلمسازی آماتور پس از دیدن عکسی در روزنامه برای پچیدا کردن فردی شبیه " کلینت ایستوود " راهی شهرستان سیرجان و روستاهای اطراف آن می شود .

مدت زمان :72 دقیقه

کارگردان : ، سید علیرضا رسولی نژاد

بر سر خاک
بر سر خاک (1399)

این مستند به روند فرسایش خاک در ایران می پردازد. از جمله شخم زدن غیر اصولی زمین‌های کشاورزی و چاه‌های عمیق تأمین آب نیروگاه‌های برق که از عوامل گسترش این آسیب زیست‌محیطی‌اند. مستندساز تلاش کرده است تا با ساخت این مستند در زمینه روند فرسایش خاک در ایران هشداری جدی بدهد تا شاید مسئولان تدبیری در این زمینه بیاندیشند.

مدت زمان :65 دقیقه

کارگردان : ، محسن خان جهانی

راه ناتمام
راه ناتمام (1399)

این مستند پرتره‌ای از زندگی «اصغر قندچی » است که توانست کارآفرین نمونه در کشور شود .او آهنگری در جنوب شهر تهران بود که نتوانست مدرسه برود و با تلاش موفق شد کارآفرینی نمونه شود. وی در صنعت کامیون سازی و مؤسس اولین و بزرگترین کارخانه تریلر و کامیون ساخت ایران بدون مونتاژ خارجی به نام ایران کاوه (سایپا دیزل) است . همچنین و از بنیانگذاران صنعت تولید خودروهای تجاری در ایران محسوب می‌شود.

مدت زمان :43 دقیقه

کارگردان : ، مصطفی رزاق کریمی