آثار - مشارکتی(سینماحقیقت–تعاملی)

  • خانه
  • آثار مشارکتی(سینماحقیقت–تعاملی)

یافتن 199 اثر مشارکتی(سینماحقیقت–تعاملی)

 
یک روز نو
یک روز نو (1400)

مریم رفیع زاده ، 25 ساله ، مسئولیت پرورش 10 پسر 16 تا 20 ساله را عهده دار است . شاید به تصویر کشیدن عشق و محبتی که در فضای این خانه وجود دارد آسان نباشد ، اما انعکاس این عشق را در روحیه و رفتار این بچه ها می توان مشاهده کرد .

مدت زمان :73 دقیقه

کارگردان : نگین کیانفر

روزگار بلور
روزگار بلور (1399)

شرافت ، شجاعت و هوشمندی در روزنامه نگاری ایران با محوریت محمد بلوری پدر حوادث نویسی مطبوعات ایران

مدت زمان :89 دقیقه

کارگردان : ، امیرحسین فرض اللهی

کامیون آبی
کامیون آبی (1399)

این مستند نگاهی دارد به مناطق محروم روستاهای سیستان و بلوچستان که با بحران بی آبی دست و پنجه نرم می کنند و به این روستاها با این که در کنار دریای چابهار هستند آبرسانی می شود . در این بین گاندو یا همان تمساح پوزه کوتاه ایرانی که محل زیست آنها در دریاچه های کوچک اطراف آن جاست نیز باعث مشکلات و معضلاتی برای مردم آنجا شده است چرا که اکثر مردم محلی ّآب مورد نیاز خود را از این دریاچه های کوچک تامین می کنند.

مدت زمان :29 دقیقه

کارگردان : ، هادی آفریده

همیشه شب ، همیشه روز
همیشه شب ، همیشه روز (1399)

غلامعلی خیّر کهنه سرباز جنگ ایران و عراق پس از 31 سال با کمک دو همرزم خود به دنبال ساعتی می رود که در روزهای جنگ به دوست خود امانت داده بود .

مدت زمان :52 دقیقه

کارگردان : ، یاسر خیر

جاهای خالی پر شود
جاهای خالی پر شود (1399)

این مستند برشی از زندگی دختربچه 10 ساله را نشان می دهد که پدر و مادرش جدا شده و هر کدام دوباره ازدواج کرده اند . که در نتیجه او نزد پدربزرگ و مادربزگ مادری اش زندگی می کند . با وجود محبت بی دریغ آنها ، دچار وضعیتی پیچیده است که او را ناگزیر به انتخاب های دشوار می کند . او میان پدر و مادر و درگیری های اجتناب پذیر آنها معلق است .

مدت زمان :83 دقیقه

کارگردان : ، عطیه زارع آرندی